Kafkas Oto Kima | Oto Klima Yedek Parça

Oto Klima Yedek Parça

Oto Klima Yedek Parça

Oto klima ana parçalarının bazıları şunlardır;
Kompresör: Klima sistemi parçalarındaki akışkan maddeyi, yüksek basınçlı bir gaza dönüştürerek devre içerisine pompalamasıdır.
Kondenser: Klimanın temel prensipleri olan maddenin hal değiştirme işlemini gerçekleştiren parçalardandır. Gaz halini sıvı haline geçmesini sağlar bu olaylar için ise yüksek basınç ve sıcaklık gerekir.
Evaporator: Bu parça ise düşük sıcaklık ve basınç altındaki akışkan maddeyi, sıvı halden gaz haline dönüştürür. (Bazı klima sistemlerinde ayrı bir nem deposu olmadığından klima içerisinde bulunan kir ve nemi giderme işlemini de evaporator gerçekleştirebilir.)
Receiver: Klima sistemi içinde bulunan akışkan ana maddeyi depolayarak içerideki kir, nem ve pisliklerini gidermeyi sağlar.
  Oto klima yedek parçaları arasında ise bakım ile onarım sırasında ihtiyaç duyulan pek çok materyali gösterebilmektedir. Tüm parçaların klima için oldukça önemli olduğunu göz önünde alındığımız zaman, Kafkas Oto Isıtma Soğutma Sistemleri olarak ana parçalar, yedek parçalar ve klima aksesuarlarına kadar tüm orijinal klima ürünleri bulabilmeniz mümkün. Klimada yedek parçalar söz konusu olduğundan orijinal parça kullanmak çok önemlidir. Çoğu kişinin düşük maliyetleri için tercih edilen yan ürünler maalesef yeterli kullanımı sağlamamaktadır üstelik yapılan onarım da, orijinal olmayan parça nedeniyle uzun süreli olmamaktadır.
YEDEK PARÇA NEDİR?
Araç Klima Sistemi
Navigation

Sepetim

Close
Viewed

Son Görüntülenen

Close

Hızlı Görünüm

Close

Kategoriler

WhatsApp ile Sipariş Ver
1